Klub rodzica

Opublikowano: czwartek, 18, sierpień 2016

Z myślą o rodzicach dzieci od lat 3 do 15, którzy dysponują czasem w godzinach popołudniowych, powstał Klub Rodzica – założony przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sławoborzu. Na spotkania, które odbywają się w każdy pierwszy czwartek miesiąca  w godz. 15.00 - 17.00 zapraszamy mamy, tatusiów, również dziadków, ze swoimi pociechami jak również młodzież.

Mobilny Klub Rodzica to miejsce w którym rodziny mają szansę spotkać się ze sobą, porozmawiać ze specjalistami oraz stworzyć wspaniałe prace plastyczne czy techniczne lub upiec pachnące ciasteczka. Ideą spotkań Klubu jest integracja rodziców i dzieci, wspólne spędzanie czasu w miłej atmosferze, dzielenie się radościami i obawami związanymi z wychowaniem dzieci. Pierwsze spotkania Klubu Rodzica już za nami. W miesiącu lutym miały miejsce w Sławoborzu, w miesiącu marcu odbyły się zajęcia w świetlicy wiejskiej w Rokosowie.

Najmłodsi bawili się w basenie z kulkami oraz układali puzzle, stworzyliśmy herby naszych rodzin, łowiliśmy ryby z pomocą specjalnie zaprojektowanych wędek, bawiliśmy się chustą animacyjną, tworzyliśmy kartki wielkanocne oraz ozdoby świąteczne z masy solnej. Był to z pewnością wspaniały i cenny czas. Na spotkania planujemy zapraszać gości – specjalistów w dziedzinach związanych z rozwojem dzieci, np. logopedę, psychologa dziecięcego, dietetyczkę.

 

Odsłony: 3625